inteligentne domy

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

inteligentne domy

Dzięki nowoczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową lub także innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który prowadzi się całym domem, prawdopodobnie być dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak daleko różni się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest właściwym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest dogodne dla środowiska prostego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz też ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na drogę, nawet skoro jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny rozwiązanie w jakiejś chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest pewny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że niektóre procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy także nowe wyposażenia i dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek jest w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak korzystny jest swój pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem zdecydowanie dużo otwartym dla czworonoga. Stąd i warto poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w wpływie domu oraz pewne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system razem ze Ważna postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie silna bezproblemowo dołączyć do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie inteligentne domy Wrocław oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie albo w sukcesie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż jest tyle ciekawa, że może wykonywać niezależnie od tego lub potrafimy w swym domu wspomniany system SmartHome lub również nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które pomagają szybki montaż, i przy tym są prostą i lekka metodą pytania tego, co już dzieje się w zakładzie. Dzięki temu dużo urządzeń też będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się a ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może kupić ogromną popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w przeciągu 10 lat staną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy tworzyć się z pewnymi problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wyraża się z budów czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają szansa i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w swym domu nawet w czasie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w zamku a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na korzyść takich podejść, istnieje jednocześnie to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na zrobienie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie apartamentu w tak zaawansowaną metodę to ważny temat, natomiast toż jedynie złudzenie a każda dziedzinę może występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niskim kosztem możemy napawać się komfortem który służy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w postępowanie ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już teraz stopniowi ona kuszącą ofertę dla osób wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale same tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które działa na obecność lub nieobecność w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To i sterowanie ogrzewaniem w jakimś z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest przykra dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną z najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w bloku tego typie sposobu będzie ostatnie, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być mogą się te głównie newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod indywidualne sprawy. A tenże jedyny czujnik (i po wypełnieniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną stronę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrzymały na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które stosowane są przez znaczące marki na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na stany. Wzięciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było kierować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się bycie i rozwijanie systemu, a to pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zrobiony, jest zdjęcia z obcych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawda jest jakaś- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym zrobić w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w grup stanowi on szybko wykończony, wówczas nie mam okazje jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na latanie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jako wysoce praktyczna jest integracja oświetlenia domu z nowymi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej części może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze bardzo osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, żebym móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem kończy się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może sprawić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Komentarze: 100


noavatar.png
Darosław 2018-09-10

Szkoda, że nie ma 1 % diety wegańskiej, korzystałam z aplikacji rok temu przez 3 miesiące, ale postanowiłam przejść na weganizm i wymiana składników nie za bardzo miała sens. Gdyby była taka możliwość to pewnie do dnia dzisiejszego bym korzystała z aplikacji, bo czasem naprawdę nie ma się pomysłów co ugotować, a aplikację wspominam bardzo dobrze

noavatar.png
Dymitr 2018-09-10

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
teodozy 2018-09-10

Dziękuję za to, że zawsze w każdym poście dajesz z siebie 1 %. Nie mogę się doczekać następnego świątecznego przepisu. A czy w najbliższym czasie planujesz wydać kolejną książkę?

noavatar.png
Kalina 2018-09-10

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

noavatar.png
Miron 2018-09-10

Witam, mam uczulenie na kokos czym zastąpić olej kokosowy i cukier kokosowy?

noavatar.png
Norman 2018-09-10

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Hermina 2018-09-11

Jaka mąka i pieczywo są najzdrowsze?

noavatar.png
Laurenty 2018-09-11

Wiele cennych informacji zawiera ten artykuł, potrzebowałam takiej wiedzy, dziękuję!

noavatar.png
Alek 2018-09-11

Ślicznie dziękuję za ten wpis i z niecierpliwością czekam na kolejny dot. pielęgnacji włosów i skóry:)))))Moc serdeczności:)))))))

noavatar.png
Remig 2018-09-11

Pani co jeśli ćwiczę po śniadKasiu? śniadKasia białkowo-tłuszczowe będą złym pomysłem?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-11

W takim kiedy mogę zdecydować się na owoce ??

noavatar.png
Seba 2018-09-11

Pani z jakiego powodu nie można łączyć twarogu z owocami? pisała gdzieś o tym? na diecie skomponowanej przez dietetyka i na drugie śniadanie mam właśnie twaróg chudy, maliny i orzechy. Proszę o odpowiedź

noavatar.png
Hugona 2018-09-11

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Mariusz 2018-09-11

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Rodomil 2018-09-11

Kasiu czy mogłabyś ukierunkować jakie ćwiczenia wykonywać po porodzie drogą cesarskiego cięcia?Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Otto 2018-09-11

Kasiu czy zrobisz jakiś event w lub ? o odpowiedź

noavatar.png
Dawida 2018-09-11

Mnie już przekonałaś mam jeszcze takie pytanie: program stringi core można wykonywać jeśli ma się skoliozę częściowo wyprostowaną ?

noavatar.png
Kajetan 2018-09-11

Kasiu, nie laduje mi sie tekst w przepisach tegorocznych, ani na stronie, ani po sciagnieciu. Jest jakas szansa na zdobycie przepisow?

noavatar.png
Sara 2018-09-11

Zgadza się, zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne

noavatar.png
Paloma 2018-09-11

Super!!!!!!!!!!!! pomysł z tą dieta serdecznie!!

noavatar.png
Onufry 2018-09-11

Kasiu,dlaczego rezygnować z glutenu ?

noavatar.png
Horacy 2018-09-11

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
teodora 2018-09-11

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Bolisława 2018-09-11

Kasia pisała już, że nie przelicza kalorii. Zdrowe jedzenie nie zaszkodzi, np. orzechy. Też są kaloryczne i jak zjesz dwie garści na dzień, to wpływ na zdrowie będzie świetny mimo kalorii. No chyba, że zjesz 1 kulek mocy lub 1 orzechów 😛

noavatar.png
Alicjana 2018-09-16

Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

noavatar.png
Herman 2018-09-17

Świetny pomysł tylko ja mam pytanie. Czy aplikacja by będzie też dostępna telefon z systemem android? telefon posiadam i łatwiej byłaby mi robić zakupy i sprawdzać dany dzień diety.

noavatar.png
Majka 2018-09-17

Aneczko kolejny bardzo mądry wpis.Życzę jeszcze raz 1 .Pozdrowienia dla i

noavatar.png
Ronald 2018-09-17

Szerokie ma zastosowanie czarny bez. Można powiedzieć, że pomaga leczyć wiele chorób bądź dolegliwości. Warto go zastosować. Przygotowuje pani wiele cennych i unikatowych informacji. Pozdrawiam.

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-17

Kasiu czy taki napój możemy zrobić np. Rano przed pracą i zabrać je ze sobą i wypić po 1 ? trzymając w lodówce: )

noavatar.png
Bohdana 2018-09-17

jesteś kochana!!jutro to zjem

noavatar.png
Kamil 2018-09-17

Zastanawiam się jak smakują te babeczki posypane szpinakiem, mam w planie je w końcu niedługo zrobić

noavatar.png
Klaudian 2018-09-17

Jejku, czytając przepis od razu ślinka cieknie, bo widać że będzie pysznie. Dziękuję za pomysł i proszę o jeszcze <3

noavatar.png
Niestoj 2018-09-17

Kasiu a powiedz mi jakie ćwiczenia stosować aby wzmocnić uderzenie piłki

noavatar.png
Cibor 2018-09-17

Ja też taką robię, z tym że dodaję jeszcze 1 łyżeczkę nektaru kokosowego:)Pani a co sądzi o syropie z naszego polskiego buraka cukrowego?Warto spożywać?Pozdrawiam i życzę zdrowia dla)

noavatar.png
Fabian 2018-09-17

Żaden suplement diety nie zapewnia tylu składników odżywczych co zdrowa dieta. Witaminy i minerały z suplementów wchłKasiają się w 1 %. Resztę wydalasz 🙁

noavatar.png
Krzesława 2018-09-17

Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

noavatar.png
Kinga 2018-09-17

Alicjo, powinnaś wejść w –> i przejść przez procesPozdrawiam

noavatar.png
Otto 2018-09-17

To styl życia, trzymam pewne zasady – to styl życia a nie dieta oczywiście zdarza mi się zgrzeszyć

noavatar.png
Idalia 2018-09-18

Od dziecka sport jest zawsze ze mną. Trenowałam taniec i akrobatykę, obecnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, ale gdy pierwszy raz zrobiłam trening, przez 3 dni miałam „zakwasy” czasem i one są potrzebne, a mam je bardzo rzadko – trening naprawdę !!

noavatar.png
Donata 2018-09-18

Hej, pytanie może nie o styl życia, ale jeżeli można wiedzieć gdzie kupiłaś tą kanarkową bluzę ?

noavatar.png
Gośka 2018-09-18

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
Barbara 2018-09-18

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
wislawa 2018-09-18

No to zaczynamy

noavatar.png
Magnus 2018-09-18

Już miesiąc! utrzymaniem diety mam problemy, niestety, ale jestem z siebie dumna, bo przez miesiąc nie odpuściłam żadnego treningu! :)))) z mojego punktu widzenia są ułożone bardzo dobrze, ćwiczy się świetnie i wyraźnie poprawiła mi się kondycja, lepiej się czuję ! ćwiczeniach wyraźnie poprawia się humor :))) pozdrowienia

noavatar.png
Gizela 2018-09-18

świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

noavatar.png
serwacy 2018-09-18

Ja osobiście polecam nasiona chia.Nie mają smaku, więc nie będą ingerować w smak, a poza tym są bardzo zdrowe.Jakby była zainteresowana to te nasiona są u w sklepie (w dobrej cenie), ponieważ ja widziałam je tylko w tesco i lidlu.pozdrawiam.

noavatar.png
Donata 2018-09-19

Dzięki dostępnej w aplikacji funkcji wymiany możesz wymienić mięso np. na ryby.

noavatar.png
Rudolfa 2018-09-19

naprawde nie potrzeba zadnego sprzętu ?

noavatar.png
Emanuel 2018-09-19

fajne, przydatne porady

noavatar.png
Majka 2018-09-19

Pisałam juz post na temat proszku zasadowego

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-19

Cenny post! ????

noavatar.png
Iwona 2018-09-19

Pomijajac ten szczegol, pragne dodac ze uwielbiam bloga pani) dan juz na stale zagosci w mojej fit kuchni-;)

noavatar.png
Sybilla 2018-09-20

Kasia a masz przepis na kulki bez kokosow? cierpie ich smaku a nawet bedzie post i haschimoto? piotr i pawel w zielonce pod warszawa nie ma twoich produktow.

noavatar.png
Remig 2018-09-20

Pani />jest pani dla mnie autorytetem i inspiracją. To ile pani serca wkłada w swoją pasję, jak także, że mimo ciąży stworzyła pani taki program dla kobiet, jest niesamowite. Mam nadzieję, że to całe dobro wraca do pani z podwojoną siłą, a nawet potrojoną!

noavatar.png
Czabor 2018-09-20

Uwielbiam te ważne, wydawałoby się, że skomplikowane informacje podane w pigułce – zwięźle i klarownie. Tak trzymaj,

noavatar.png
Ksaweryna 2018-09-20

Zwięźle i na temat! przydatny artykuł

noavatar.png
Bogusz 2018-09-20

Dziś próbowałam zrobić ciasteczka, ale nie do końca wyszła mi konsystencja …P.S. uwielbiam twoje placuszki bananowe (

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-20

no wlasnie pytanie czy pomoga one w bKasiuch plecow?

noavatar.png
Gliceria 2018-09-20

A regeneracja?

noavatar.png
Marian 2018-09-20

Nie, w ciąży nie można robić detoxu!pozdrawim

noavatar.png
Alek 2018-09-20

P. Kasiu – czy moge zastąpić make kasztanowa pełnoziarnista? ta druga jest wg. Pani zdrowa i dietetyczna?Bardzo zależy mi na odpowiedzi, bo od maja dzieki blogowi zaczęłam sie dużo zdrowiej odżywiać i liczę, ze zgubię kilka kilogramów!Pozdrawiam – od niedawna stała czytelniczka 😉

noavatar.png
Józef 2018-09-20

Pani czym mogę zastąpić orzechy? mogę spożywać żadnych orzechów oraz pestek dyni. Pozdrawiam

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-21

Kasiu napisałam przez zakładkę kontakt ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chodziło mi o cenę i to w jaki sposób te badanie się odbywa i w jakim miejscu?

noavatar.png
Kryspina 2018-09-21

Kasiu, czy będzie więcej takich healthy center w tylko

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-21

Ja też walczę z oponką na brzuchu, co robić jeść? nie jeść?

noavatar.png
Gracja 2018-09-21

A dlaczego masz unikać białka zwierzęcego? nie masz po nim rewolucji żołądkowych to nie widzę problemu, białko całkiem dobrze się trawi, trochę tłuszczów nasyconych też potrzebnych. A powód – „nie jedz bo nie” to żaden powód

noavatar.png
Nawoj 2018-09-21

Kasiu, czy planujesz wprowadzenie do swojego sklepu ekologicznej gorzkiej czekKasiudy☺️?

noavatar.png
Kamil 2018-09-21

WspKasiale!! tego potrzebowałam wszystkow jednym miejscu

noavatar.png
Lechosław 2018-09-21

Kasia a to prawda ze soda tez dziala odkwaszajaco?czy mozna ja rozpuscic i wypic zamiast tego proszku zasadowego?

noavatar.png
Bolesława 2018-09-21

to jest właśnie zdrowe uzależ tak samo kiedy nie ćwiczę z rożnych powodów,rzadko ale zdarza się i mam lekkie wyrzuty sumienia że już czas na trening a nie na biadolenie i szukanie wiecznych wymówek!!!

noavatar.png
Konradyna 2018-09-22

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-22

Witaj.Od jakiegoś czasu śledzę bloga, ale dopiero teraz zdecydowałam się na wprowadzenie w swój jadłospis dań. Dzisiaj zrobiłam rKasiudki po raz pierwszy i wyszły znakomite :). Prosto i smacznie :).zamiast kurek dodałam pieczarki (bo nigdzie nie mogłam dostać kurek), ale farsz i tak wyszedł pysznie :).Smakowało całej mojej rodzinie w tym dwójce dzieci-1 i 1 lata :).Pozdrawiam i polecam wszystkim.

noavatar.png
Slawomir 2018-09-22

Kasiu nie uwierzysz gdzie w sobotę kupiłam batony, w ….aptece w małym mieście

noavatar.png
Hodysław 2018-09-22

Póki co nie planuję.Pozdrawiam

noavatar.png
Hania 2018-09-22

Czy w ogole nie jadasz normalnych ciast lodow itd ? to sie da ? z pudelkami do znajomych wtedy ?To wcale nie ma byc krytyka, tylko raczej szukam rady, jak wlasnie zdrowe odzywianie integrowac jesli sie gdzies wychodzi do znajomych mi sie wydaje, ze nie wypada sie wtedy bawic w diety Pozdrawiam

noavatar.png
Bolesław 2018-09-22

Czy to ciasto jest mokre w srodku?

noavatar.png
Piotr 2018-09-22

To prawda, mocy wymiatają! 😉 ja dodałam jeszcze mus kokosowy! nie jest to wersja odchudzająca, ale pyszna! mojemu do pracy, dzięki temu ma moc na wielogodzinne operacje 😉 dzięki :-*

noavatar.png
Celestyn 2018-09-22

‚Colostrum zachowuje swoje cenne właściwości tylko w przypadku właściwej obróbki. ‚ jakies dobre preparaty poddane wlasciciej obrobce?

noavatar.png
Hugona 2018-09-22

lepiej jest zjeść zimne czy odgrzane w mikrofali?

noavatar.png
Kornelia 2018-09-23

Kasia moc z tobą! wiem ile kulek jesz żeby na niektore tendencyjne pytKasia odpowiadać… moc z śliczne za posty!

noavatar.png
Modest 2018-09-23

Bardzo ciekawy i pomocny artykuł:) problemem jest kKasiucja.. ponieważ ćwiczę wieczorami, zaczynam około godz. 1 . Po treningu przeważnie w czasie 1,5-2 godzin idę już spać. Przed treningiem nie dam rady jeść, bo byłoby mi ciężko ćwiczyć, po treningu jest już za późno. Wychodzi więc na to, że jedzony około godziny 1 obiad jest moim ostatnim posiłkiem. Można to jakoś inaczej rozwiązać? serdecznie:)

noavatar.png
Rufin 2018-09-23

Witaj! mam problem z objadaniem sie, np. jem ryż z pomidorami, niby mało kaloryczne i zdrowe, ryż daje uczucie sytosci wieksze od ziemniaków, jakies 3-4 godziny, jem podwójna porcje, ja objadam sie zdrowym jedzeniem, hehe,co rozpycha żoładek i powoduje ze trening nie daje rezultatów (trenuje co drugi dzien na siłowni wszystkie grupy miesniowe, nie rozbijam treningu na poszczególne partie ciała jak inni) i co drugi dzien szybki chód 5-6 km) nie daje rezultatów, zauważyłem ze najważniejsze jest jesc małe porcje, ale to strzasznie trudne gdy nam smakuje, np. orzechy ceshaw i migdaly, cieżko mi sie pochamowac, obżarstwo to mój problem oraz objadanie sie przed snem.Pozdrawiam i czekam na porade

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-23

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Balcer 2018-09-23

jeszcze troszkę

noavatar.png
Agata 2018-09-23

Kasiu,podaj proszę wymiary blachy Pozdrawiam!

noavatar.png
Darosław 2018-09-23

Będziemy piec z moim małym pomocnikiem

noavatar.png
Melania 2018-09-24

Myślę, że tak 😉 ale proponuję również

noavatar.png
Hermes 2018-09-24

Świetny plan! właśnie takiego krótkiego menu oczyszczKasia <3

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-24

Zbyt niska podaży węglowodanów powoduje, że zamiast konwersji w ma miejsce konwersja w odwrotne (rT3), która jest typowym mechanizmem oszczędzKasia energii w stresowych chwilach.

noavatar.png
Martynian 2018-09-24

Myślę, że tak 😉 ale proponuję również

noavatar.png
Borys 2018-09-24

Bardzo dobra sałatka! proszę o więcej przepisów A co do kupna komosy ryżowej, ja ją znalazłam w hipermarkecie na stoisku ze zdrową żywnością Pozdrawiam

noavatar.png
Henryka 2018-09-24

Jak najlepiej wyliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne?

noavatar.png
Dagna 2018-09-24

Rozstępów nie da się pozbyć, tylko te świeżo powstałe, różowe. ,,Białe” rozstępy to blizny, które pozostaną z nami do końca życia.

noavatar.png
Nietęg 2018-09-25

Proszę wybierać te pełnoziarniste.Pozdrawiam

noavatar.png
Slawoslaw 2018-09-25

A jak zrobilas z brokułem i cukinią? czy jak??

noavatar.png
Augustyna 2018-09-25

Ojej, super pomysł kulki zastąpią u mnie w tym roku pralinki do popołudniowej kawy

noavatar.png
Beata 2018-09-25

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Laurenty 2018-09-25

MY !!!!!! tu wszyscy

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-25

Do kurek i szpinaku idealnie pasuje sos śmietanowy, albo jogurtowy :-). Danie wygląda bardzo apetycznie i jest proste w przygotowKasiu, na pewno wykorzystam.

noavatar.png
tezeusz 2018-09-25

świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.